W przepiękną, wrześniową sobotę na boisku przy ulicy Bukowej w Kruszynie odbył się coroczny, sportowy piknik rodzinny. Nowe boisko okazało się wspaniałym miejscem, gdzie najmłodsi mieszkańcy Kruszyna mogli zadbać o swoją kondycję fizyczną, a jednocześnie miło spędzić czas w towarzystwie swoich rodziców, rodzeństwa i kolegów.

Dla zgromadzonych licznie dzieci, przedstawiciele firmy „Fun Sport” przygotowali szereg wspaniałych atrakcji: dmuchańce, konkursy zręcznościowe i sprawnościowe z nagrodami, animacje taneczne, malowanie twarzy, ogromne bańki mydlane. Bardzo interesujące konkursy sportowe dla dzieci i ich rodziców przygotowali również nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Kruszyna – pani Magdalena Kędzierska i pan Daniel Milewicz.

   Jak co roku o to, aby dzieci i ich rodzice nie byli głodni zadbało Koło Łowieckie „Cyranka” z Bolesławca z panami: Feliksem Jańcem i Dariuszem Galikiem na czele, sponsorując i przygotowując dla wszystkich poczęstunek (kiełbaski z grilla, słodycze, napoje), a także panie: Irena Szoka i Maria Kraśnicka z Koła Gospodyń Wiejskich z Kruszyna, które przygotowały pyszne, domowe frytki cieszące się wśród dzieci ogromnym powodzeniem. Wspaniale spisali się również rodzice, którzy bardzo aktywnie zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku dla dzieci i pomagali w czynnościach porządkowych. Wspólna zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

   Pomysłodawcą tego corocznego pikniku był radny pan Rafał Janiec, który mógł zrealizować swój pomysł dzięki ogromnemu zaangażowaniu członków Rady Sołeckiej – panów: Zbigniewa Wołocha i Józefa Zwarycza, a także pana sołtysa i radnego Henryka Ostrowskiego.

Tekst: B. J.
Zdjęcia: Konrad Truszkowski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Odsłon artykułów:
407252

Wspierają nas

1451750
dzisiaj
wczoraj
w tym tygodniu
tydzień wcześniej
w tym miesiącu
miesiąc wcześniej
razem
134
7788
134
1425650
34691
34520
1451750

twoje IP: 34.204.191.31
Czas serwera: 2019-10-20 02:43:27

Inne informacje